Przedsiębiorstwa komunalne chcąc być konkurencyjnymi, muszą posiadać zróżnicowaną i bogatą ofertę pojemników na odpady w przystępnych cenach. Dzięki nim możliwe jest obniżenie kosztów branych pod uwagę przy kalkulacji ofert przetargowych. To z kolei zwiększa szanse na wygranie kontraktu i realizację usługi odbioru i wywozów odpadów. Warto w takim przypadku skorzystać z oferty dzierżawy pojemników, jaką proponuje PHU IMPEX. Z nami możesz zarobić bez konieczności wydawania horrendalnych ilości pieniędzy na zakup zaplecza technicznego.

Wynajem kontenerów — jakie są możliwości?

W przypadku usług komunalnych potrzebne jest zarówno posiadanie pojemnika na odpady, jak i samych pojazdów komunalnych. My umożliwiamy klientom wynajęcie obu tych rzeczy, przez co mogą oni startować w różnego rodzaju przetargach, bez strachu o zapewnienie wystarczającej liczby pojazdów czy organizacji odbioru odpadów. Duże zróżnicowanie pojemności pojazdów sprawia, że każda świadcząca na danym obszarze usługa jest maksymalnie szyta na miarę potrzeb klienta. Klient płaci jedynie za wywożony tonaż od wagi odpadów, a nie jak w firmach posiadających pojazdy asenizacyjne „od kursu”. Podobnie rzecz się ma z kontenerami, umożliwiamy klientom zarabianie od pierwszego dnia ich najmu, zapewniając przedsiębiorstwom budowlanym pozbywanie się olbrzymich ilości generowanych przy budowie czy remoncie śmieci.

Korzyści z najmu kontenerów i pojazdów komunalnych

Podstawową korzyścią z wynajmu śmieciarek i kontenerów jest uzależnienie się od fizycznej konieczności zakupu nowej śmieciarki lub pojemników, celem startowania w przetargach o obsługę wywozu śmieci. Brak wydatków kapitału to spora ulga dla płynności finansowej firmy i szansa na wykorzystanie go na inne cele rozwojowe. Legalność obsługi kontraktów na wywóz śmieci potwierdzana jest wydaniem zaświadczenia o zapewnieniu wystarczającej ilości zasobów do realizacji zapytania ofertowego. Zamiast więc czekać na niepewny zwrot z poniesionych inwestycji, możliwe jest zarabianie już od pierwszego dnia kontraktu, czyli od chwili fizycznego wystawienia kontenera.

⮜ Wróć

ODWIEDŹ NAS

Nasze lokalizacje