OFERTA

Realizacja przetargu
bez angażowania
własnego kapitału?

Tak, to możliwe!

Impex Rental – zarabiasz już od pierwszego dnia kontraktu.

IMPEX RENTAL

Elastyczność i nowe możliwości zamiast
posiadania na własność

Ułatwimy Ci realizację każdego przetargu - bez konieczności dokonywania
nowych inwestycji i przy zachowaniu pełnej kontroli nad kosztami.

KORZYŚCI

Dlaczego warto skorzystać z oferty Impex Rental?

 • Przewaga nad konkurencją WIĘCEJ

  Przewaga nad konkurencją

  Mając na uwadze niepewny los po zakończeniu przetargu, firmy często uwzględniają zwrot całości poniesionych inwestycji w okresie obowiązywania umowy. To sprawia, że ich oferty są drogie. Korzystając z wynajmu będziesz od nich dużo tańszy.
 • Nowe możliwości biznesowe WIĘCEJ

  Nowe możliwości biznesowe

  Już nie musisz posiadać tysięcy pojemników i wielu śmieciarek tylko po to, aby móc złożyć ofertę w przetargu. Otrzymasz od nas zaświadczenie, że w przypadku jego wygrania zapewnimy Ci niezbędne zasoby do jego realizacji.
 • Wiele kontraktów równocześnie WIĘCEJ

  Wiele kontraktów równocześnie

  Kiedy Twoje zasoby są w pełni wykorzystane, trudno myśleć o kolejnych kontraktach. Z Impex Rental zyskasz możliwość startowania w przetargach, których z uwagi na brak własnych zasobów wcześniej nawet nie rozważałeś.
 • Pełna kontrola nad kosztami WIĘCEJ

  Pełna kontrola nad kosztami

  Dzięki stałym miesięcznym opłatom już zawsze będziesz w stanie zaplanować budżet na kolejne miesiące bez obaw, że coś Cię zaskoczy.
 • Stała gotowość do przetargu WIĘCEJ

  Stała gotowość do przetargu

  Czekamy w gotowości, by pomóc Ci zrealizować każdy przetarg, zarówno krótko- jaki długoterminowy, a nawet ten otrzymany w ostatniej chwili, udostępniając odpowiednie zasoby. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zorganizujemy resztę.
 • Stabilność i trwałe poczucie bezpieczeństwa WIĘCEJ

  Stabilność i trwałe poczucie bezpieczeństwa

  Po zakończonym przetargu już nie będziesz musiał się martwić co zrobić z pojemnikami lub sprzętem, których możesz już nie potrzebować. Dzięki Impex Rental to Ty kontrolujesz sytuację od początku do końca.
 • Brak kosztów zakupu, utrzymania, przechowywania i zbycia WIĘCEJ

  Brak kosztów zakupu, utrzymania, przechowywania i zbycia

  Posiadanie własnych zasobów wiąże się z wieloma kosztami, które należy brać pod uwagę. Zakup, logistyka, utrzymanie, serwisowanie, magazynowanie, a nawet sprzedaż lub utylizacja wymaga poświęcenia sporych nakładów finansowych i czasu. Gdy korzystasz z oferty najmu, nie musisz nawet o tym myśleć.
 • Zysk już od pierwszego dnia kontraktu WIĘCEJ

  Zysk już od pierwszego dnia kontraktu

  Do tej pory realizacja przetargu wiązała się z koniecznością poniesienia wysokich nakładów finansowych na samym jego początku. Obecnie, dzięki rozwiązaniom stosowanym na całym świecie, zamiast czekać na niepewny zwrot z poniesionych inwestycji, zarabiasz już od pierwszego dnia kontraktu.
 • Środki na nowe inwestycje WIĘCEJ

  Środki na nowe inwestycje

  Zazwyczaj zakup nowej śmieciarki lub pojemników wymaga dużego kapitału i jest obciążeniem dla płynności finansowej firmy. W przypadku oferty najmu - płacisz tylko za faktyczne ich wykorzystanie w okresie obowiązywania umowy. Dodatkowo nie zamrażasz Twojego kapitału, dzięki czemu możesz go wykorzystać na inne cele.
 • Brak ryzyka utraty płynności finansowej WIĘCEJ

  Brak ryzyka utraty płynności finansowej

  Zdajemy sobie sprawę jak trudne jest zaplanowanie precyzyjnej ilości pojemników i smieciarek do obsługi kontraktu. Błędne informacje ze strony samorządu, nieznajomość terenu i wiele innych czynników utrudniają właściwe oszacowanie. Z nami nie masz tego problemu. Zarówno pojemniki, jak i śmieciarki, które okazały się zbędne, możesz po prostu zwrócić.
 • Brak ryzyka związanego z poniesieniem strat finansowych WIĘCEJ

  Brak ryzyka związanego z poniesieniem strat finansowych

  Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których firmy ponosiły olbrzymie inwestycje na obsługę krótkich przetargów, których ponownie nie wygrywały. Co w konsekwencji doprowadzało je do znacznych problemów finansowych.
 • Brak ryzyka związanego z utratą wartości kapitału WIĘCEJ

  Brak ryzyka związanego z utratą wartości kapitału

  Korzystając z oferty najmu ryzyko wartości końcowej zarówno pojazdu, jak i pojemników zawsze jest po naszej stronie, dzięki czemu Ty nie ponosisz strat z tego tytułu.
IMPEX RENTAL

Wynajem pojemników na odpady

Każdego miesiąca ponad 150 tys. wynajętych pojemników wspiera kontrakty naszych klientów.

Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy usługę dzierżawy pojemników umożliwiając naszym klientom realizację wielu przetargów.

Sprawdź ofertę

Wynajem pojazdów komunalnych

Już ponad 70 naszych śmieciarek jeździ w dzierżawie, a ich liczba wciąż rośnie.

Posiadamy największą w Polsce flotę pojazdów komunalnych w ofercie elastycznej dzierżawy.

Sprawdź ofertę

IMPEX RENTAL

Wynajem w usłudze 360°

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zachęcamy do kontaktu
z naszymi przedstawicielami