To może nie być najczęściej zadawane pytanie, ale staje się dużo bardziej oczywiste, kiedy padłoby w kontekście dużego powierzchniowo przedsiębiorstwa. Słowem, każda działalność, która śmieciarkę ma i już jej mieć nie chce, zastanawia się – jak sprzedać śmieciarkę? Kto ją kupi? I czy może to być oferta korzystna? Owszem, o czym więcej w treści artykułu.

Jak wygląda proces odkupu śmieciarki?

Pierwsza pojawia się decyzja o tym, że maszyna nie będzie już potrzebna. Być może Twoja firma się zmniejszyła i już nie potrzebuje własnej śmieciarki – a może przeciwnie, może urosła na tyle, że kwestie odpadów powierzyła zewnętrznemu podmiotowi (często opłaca się to dużo bardziej). Co więc należy zrobić?

Po pierwsze zawiadom naszą firmę. Odwiedzimy Twoje przedsiębiorstwo i sprawdzimy Twoją śmieciarkę. Przeprowadzając skup śmieciarek, bierzemy pod uwagę stan mechaniczny, zewnętrzny, rok produkcji i możliwości pojazdu. Interesują nas także inne pojazdy komunalne, więc jeżeli nie jesteś pewien, po prostu do nas zadzwoń.

Następnym krokiem będzie dokonanie wyceny pojazdu. Wycenimy Twoją śmieciarkę za darmo. W ciągu tego samego dnia podejmujemy decyzję co do zakupu i przekazujemy ją do firmy. Jeżeli nasza oferta zostanie przez Ciebie zaakceptowana, przygotowujemy niezbędną dokumentację. Organizujemy także odbiór pojazdu, tak że po dokonaniu płatności ponownie odwiedzimy Twoją firmę.

Czy śmieciarkę można sprzedać korzystnie?

Oczywiście dużo zależy od stanu pojazdu, ale mamy kilka podpowiedzi. Przede wszystkim korzyścią są już same warunki odkupu śmieciarek w naszej firmie. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką, niewiążącą i darmową wycenę, płatność tego samego dnia i odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca. Załatwiamy wszystkie formalności, co przekłada się na bezpieczeństwo transakcji i oszczędność czasu.

Co możesz zrobić sam? Pamiętaj, że prawidłowa eksploatacja pojazdu w trakcie jego użytkowania przełoży się na korzystniejsze warunki sprzedaży używanej śmieciarki. Przygotuj ją też do samej wyceny – czysty pojazd komunalny zawsze robi lepsze wrażenie.

⮜ Wróć

ODWIEDŹ NAS

Nasze lokalizacje