Koniec maja to intensywny czas w PHU Impex. W tym czasie bierzemy udział w szkoleniach, targach, a także realizujemy standardowe usługi z naszej oferty. Jakie wydarzenia miały miejsce w ostatnich dniach?

Kolejny pojazd trafił do klienta

26 maja w Widuchowej, gdzie mieści się serwis pojazdów PHU Impex, jeden z naszych klientów odebrał przygotowaną dla niego śmieciarkę. Na odbiorcę czekał MAN TGS / zabudowa: HN Schorling. Klient skorzystał z opcji wynajmu pojazdów komunalnych Impex Rental, która pozwala między innymi na obniżenie szacunkowych kosztów oferty w przetargu, większą elastyczność oraz szybszą realizację zamówienia.

Szkolenie z procesu sprzedaży i obsługi klienta

24 i 25 maja w siedzibie naszej firmy przy ulicy Zielonogórskiej 36 w Szczecinie gościł Pan Łukasz Dolat z firmy Brand4U, z którym odbyliśmy warsztaty z zakresu doskonalenia procesu obsługi klienta i sprzedaży. Współpraca pomoże nam wejść na jeszcze wyższy poziom w aspekcie obsługi naszych Partnerów. W przyszłości czekają nas kolejne spotkania.

PHU Impex na targach IFAT 2022

Od poniedziałku do piątku (30 maja – 3 czerwca) bierzemy udział w Światowych Wiodących Targach Ochrony Środowiska – Gospodarka Wodą, Ściekami, Odpadami i Surowcami – IFAT 2022 w Monachium. To wiodące targi w branży ekologicznej, w których ujęte są wszystkie zagadnienia związane ze środowiskiem, odpadami, wodą i branżą komunalną. Reprezentuje nas tam zespół w składzie: Łukasz Bęćkowski, Edyta Fydrych, Tomasz Kozak i Piotr Szczygieł. Znajdziecie nas w hali C5, na stanowisku numer 202.

⮜ Wróć

ODWIEDŹ NAS

Nasze lokalizacje