Przedstawiciele PHU Impex od poniedziałku do piątku (30 maja – 3 czerwca) uczestniczą w Światowych Wiodących Targach Ochrony Środowiska – Gospodarka Wodą, Ściekami, Odpadami i Surowcami – IFAT 2022 w Monachium.

Czym są targi IFAT?

IFAT to wiodące targi w branży ekologicznej, w których ujęte są wszystkie zagadnienia związane ze środowiskiem, odpadami, wodą i branżą komunalną. Do stolicy Bawarii zjeżdżają przedsiębiorcy z całego świata. W poprzedniej edycji – w 2018 roku – udział wzięło aż 3 305 wystawców z 58 krajów, a targi odwiedziło blisko 150 tysięcy gości. W ich trakcie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, ofertami, wziąć udział w pokazach i panelach dyskusyjnych.

Gdzie znajdziesz nasze stanowisko?

Dla PHU Impex będzie to pierwsza wizyta na IFAT w roli wystawcy. Wcześniej odwiedzaliśmy targi, ale jedynie jako obserwatorzy. W Monachium prezentujemy naszą kompleksową ofertę skupu, sprzedaży i wynajmu pojemników na odpady oraz śmieciarek. Znajdziecie nas w Hali C5, na stanowisku 202 (mapa). Czekają na Państwa Łukasz Bęćkowski, Edyta Fydrych, Tomasz Kozak i Piotr Szczygieł, którzy z przyjemnością odpowiedzą na każde z pytań. Zapraszamy!

Monachium, Niemcy
Centrum Targowe przy ulicy Paul-Henri-Spaak-Straße
Hala C5, Stanowisko 202

⮜ Wróć

ODWIEDŹ NAS

Nasze lokalizacje