Zajmowanie się realizacją usług komunalnych wymaga wykorzystywania odpowiedniego sprzętu. W przypadku organizowania odbioru odpadów na danym terenie nieodzowne okaże się zgromadzenie pojemników o charakterystyce dopasowanej do specyfiki obsługiwanych nieruchomości, a także dysponowanie flotą pojazdów, które będą mogły je zbierać i przewozić. Z uwagi na wysokie koszty wozów przystosowanych do takich zadań ich zakup stanie się istotnym składnikiem przeprowadzanej inwestycji. Dla wielu przedsiębiorstw najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty firm proponujących sprzedaż używanych śmieciarek. Przekonajmy się, co można zyskać dzięki takiemu wyjściu.

Co daje kupno używanych śmieciarek?

Najważniejszymi kwestiami dotyczącymi pojazdu do odbioru odpadów wykorzystywanych przez firmę świadczącą usługi komunalne będą możliwie niskie koszty ich nabycia i eksploatacji oraz jak najwyższa trwałość. Chodzi tu przede wszystkim o awaryjność wozu i jego wyposażenia, a także jego funkcjonalności i oszczędność, jeżeli chodzi o zużycie paliwa. Ważne będą też parametry związane z pojemnością czy szybkością obsługi pojedynczego pojemnika. Sposobem na redukcję ponoszonych wydatków okaże się zwykle zdecydowanie się na zakup pojazdów używanych. Dzięki temu nie tylko obniża się cenę za pojedynczy samochód, ale także zyskuje dostęp do wozów, które przeszły weryfikację techniczną oraz konieczne naprawy. Renomowany sprzedawca oferujący wozy z drugiej ręki będzie też w stanie zaproponować korzystne warunki serwisowania oraz błyskawiczną naprawę, w razie usterek.

Gdzie szukać używanych śmieciarek?

Firmą specjalizującą się w sprzedaży używanych śmieciarek jest Impex. Oferuje wozy w doskonałym stanie technicznym i jednym z trzech poziomów przygotowania – standard, comfort lub premium, różniące się od siebie zakresem przeprowadzanych prac konserwacyjno-renowacyjnych oraz oferowanym wsparciem.

⮜ Wróć

ODWIEDŹ NAS

Nasze lokalizacje