Firmy specjalizujące się w pracach porządkowych realizowanych na rozległych terenach, w tym przede wszystkim w przestrzeni publicznej, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że dokładność wykonywanych prac jest równie ważna co szybkość. Obecnie usuwanie zanieczyszczeń z ulic, chodników, a także placów budów czy parkingów, byłoby wręcz niemożliwe bez zastosowania zamiatarek ulicznych. Pojazdy te znacząco usprawniają przebieg prac porządkowych, odciążając przy tym pracowników.

Wszechstronne zastosowanie zamiatarki ulicznej

Bez zamiatarek ulicznych nasze miasta i miasteczka zapewne nie wyglądałyby tak czysto. Chociaż wraz z deszczem z ulic i chodników usuwany jest kurz, piasek i błoto, jednak wszelkie inne “grubsze” zanieczyszczenia trzeba zmieść z powierzchni, aby skutecznie się ich pozbyć. Zgniłe liście, niedopałki, śmieci, odchody i innego rodzaju odpady po prostu trzeba zmieść z zastosowaniem odpowiedniej „szczotki”. Szczotka nie musi być jednak obsługiwana rękoma ludzkimi. Znacznie wydajniejsze i skuteczniejsze są zamiatarki, również wyposażone w szczotki, jednak o znacznie efektywniejszym działaniu. Zamiatarka uliczna to obok myjek i wykaszarek podstawowy sprzęt wykorzystywany w każdym mieście i gminie.

Zakup, a może dzierżawa zamiatarki ulicznej?

Zamiatarki uliczne to pojazdy, które obecnie powszechnie wykorzystywane są zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miasteczkach. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność regularnego sprzątania dużych powierzchni użytkowych. Jest to jedno z podstawowych elementów wyposażenia firm i służb dbających o porządek w przestrzeni publicznej. Przedsiębiorstwo IMPEX ze Szczecina zapewnia szeroką ofertę różnych pojazdów obsługi komunalnej, w tym sprzedaż i dzierżawę zamiatarek. Szczególnie atrakcyjna dla wielu firm jest dzierżawa urządzeń sprzątających. To świetny sposób na przetestowanie wybranego pojazdu przed ewentualnym zakupem. Stanowi również doskonałe udogodnienie dla firm, które nie są pewne ciągłości wykonywanej usługi. Z dzierżawy chętnie korzystają również firmy, których własny sprzęt uległ awarii.

⮜ Wróć

ODWIEDŹ NAS

Nasze lokalizacje