Dzierżawa pojemników na odpady, nowych lub używanych, jest dużo lepszym rozwiązaniem, aniżeli wyrzucanie śmieci do worków do śmieci. Sprawdź, dlaczego warto wydzierżawić pojemnik.

Wypożyczając pojemnik na odpady chronisz planetę

Po pierwsze, wydzierżawiając pojemnik na odpady chronisz planetę. Worki na śmieci, produkowane z tworzyw sztucznych, rozkładają się przez setki lat, zanieczyszczając środowisko. Wydzierżawienie pojemnika na odpady pozwala znacznie ograniczyć ich użytkowanie lub wręcz zaprzestać ich kupowania. Ponadto worki na śmieci to produkty jednorazowe, w dodatku podatne na zniszczenia. Pojemniki są trwałe i wytrzymałe, łatwiej jest segregować w nich śmieci i nie muszą być regularnie dostarczane tak jak worki.

Dzierżawa pojemników jest tańsza, aniżeli zakup worków

Oferowana przez nas dzierżawa pojemników na odpady jest tańsza i bardziej opłacalna, aniżeli zakup worków. Co więcej, zgodnie z nową ustawą, aby wygrać przetarg na wywóz śmieci, twoja firma nie musi już mieć własnych pojemników, ale może je wynająć, co jest dużo bardziej opłacalne. Wiąże się to ze skróceniem okresu przetargu do 36 miesięcy. Zamiast zatem kupować 1000 pojemników w cenie 75 złotych za jeden, lepiej je wynająć wyłącznie na okres, w którym będą potrzebne. Koszt oferowanego przez nas wynajmu wynosi już złotówkę miesięcznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz musieć martwić się co zrobić z pojemnikami po zakończeniu świadczenia usługi wywozu śmieci. Pamiętaj, że zarówno sprzedaż pojemników po niższej cenie, jak i ich składowanie w magazynie wygenerują poważne straty.

Wynajmując pojemniki na odpady dbasz o estetyczny wygląd posesji

 

Niestety, foliowe worki pękają, przez co śmieci wysypują się na zewnątrz. Nie tylko wygląda to nieestetycznie, ale także przyciąga szczury i myszy, poszukujące pożywienia. W pojemnikach śmieci są szczelnie zamknięte, przez co nie czuć wydzielanych przez nie nieprzyjemnych zapachów. Śmieci w pojemnikach, w przeciwieństwie do odpadów w workach nie nasiąkają wodą z opadów atmosferycznych, nie mokną i w efekcie nie gniją. Odpady organiczne nie ulegają szybkiemu rozkładowi, a papier czy tektura nie zamakają, co jest niezwykle ważne dla ich prawidłowej segregacji oraz odzysku. Pojemniki na odpady są także bardziej ustawne. Podczas gdy worki umieszczone są na specjalnych stojakach, na których obsuwają się i przesuwają, pojemniki można ustawić w stabilnym sposób na wybranym miejscu. Nie potrzebują tyle przestrzeni co stojaki i doskonale wkomponują się w otoczenie domu. Można je także ustawić w miejscu bardziej ustronnym, z dala od wzroku przechodniów i domowników.

⮜ Wróć

ODWIEDŹ NAS

Nasze lokalizacje