Rynek używanych samochodów specjalistycznych nie jest łatwy, dlatego działając jako sprzedawcy śmieciarek używanych, stworzyliśmy specjalny program certyfikacji, którego celem jest ułatwienie zakupu samochodu z rynku wtórnego, z gwarancją jego pełnej funkcjonalności. Ciągłość pracy śmieciarek jest przecież bardzo istotna.

Jak wygląda przygotowanie pojazdu do certyfikacji?

Przed przyjęciem śmieciarki do sprzedaży lub wynajmu przez PHU Impex, przechodzi ona 3-stopniowy proces certyfikacji. W pierwszym etapie śmieciarka poddawana jest rygorystycznemu, opracowanemu przez naszych specjalistów, przeglądowi technicznemu w stacji diagnostycznej. Obejmuje on szczegółowy przegląd zarówno stanu pojazdu, jak i zabudowy, wraz z instalacjami. Po pozytywnym przejściu przeglądu technicznego, śmieciarki oznaczone jako PREMIUM, są poddawane renowacji, w której skład wchodzi czyszczenie, piaskowanie, spawanie i lakierowanie. Trzeci etap to nadanie śmieciarce certyfikatu Impex Approved, który gwarantuje sprawność pojazdu i spełnienie wszystkich rygorystycznych wymagań certyfikacyjnych.

Korzyści zakupu śmieciarki z certyfikatem Impex Approved

Program certyfikujący Impex Approved zapewnia kontrolę i gwarancję posprzedażową. Najważniejsze korzyści wynikające z programu to:

  1. pełna sprawność pojazdu, gwarantowana przez specjalistów, prowadzących inspekcję certyfikującą;
  2. możliwość wyboru opcji PREMIUM, która gwarantuje przeprowadzenie pełnej renowacji pojazdu, wraz z czyszczeniem, piaskowanie, spawaniem i lakierowaniem;
  3. weryfikacja pochodzenia pojazdu oraz historii konserwacji i napraw, jakie on przeszedł;
  4. gwarancja prawdziwości informacji dotyczących stanu pojazdu, a także badań i napraw, jakie przeszedł;
  5. gwarancja na wybrane elementy do 6 miesięcy;
  6. gwarancja technicznego wsparcia telefonicznego do 12 miesięcy od zakupu śmieciarki.

 

Zakup pojazdu z certyfikatem Impex Approved jest przede wszystkim gwarancją bezpiecznego zakupu, bez ryzyka, jakie zwykle wiąże się z kupowaniem używanego pojazdu. Certyfikat ten odciąża kupujących z konieczności samodzielnego diagnozowania pojazdów i gwarantuje ich pełną sprawność oraz uczciwość przeprowadzonej transakcji.

⮜ Wróć

ODWIEDŹ NAS

Nasze lokalizacje